Wiadomości http://bip.pup-radomsko.pl Zapytanie ofertowe - zakup laptopów i skanerów. Wed, 04 Dec 2019 12:47:57 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - dostawa mebli biurowych do PUP w Radomsku Thu, 21 Nov 2019 10:42:14 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe-szkolenie "Sekretarka/Asystent biura" dla 1 osoby niepełnosprawnej poszukującej pracy niepozostającej w zatrudnieniu Thu, 14 Nov 2019 12:25:04 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe Wykonanie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu szkolenia zamkniętego dla pracowników PUP w Radomsku. Mon, 28 Oct 2019 15:06:54 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - produkcja materiałów promocyjnych. Wed, 16 Oct 2019 13:31:34 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn."Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv Fri, 11 Oct 2019 09:38:27 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż regałów przesuwnych i stacjonarnych w pomieszczeniach archiwalnych Mon, 07 Oct 2019 14:55:37 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19          Wykonawcy                                                - wszyscy-     SYGNATURA : OAK/231/2/EW/2019                                                 Radomsko...... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Prawo jazdy kat. C" Tue, 01 Oct 2019 08:37:43 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. "Prawo jazdy kat.D" Wed, 11 Sep 2019 13:30:48 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe dotyczace zakupu usługi przeprowadzenia badania i analizy lokalnego rynku Mon, 09 Sep 2019 14:39:57 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. " Spawanie metodą MIG, MAG, TIG (131,135,141) Mon, 09 Sep 2019 08:58:15 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. Operator urządzeń transportu bliskiego Thu, 05 Sep 2019 09:07:24 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Dostawa tonerów Wed, 17 Jul 2019 12:59:40 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. "Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" Mon, 17 Jun 2019 14:33:12 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 15 kv Thu, 25 Apr 2019 12:06:56 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Kurs operatora suwnic kat. II S" Thu, 21 Mar 2019 12:13:26 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 2 osób bezrobotnych w zakresie"Obsługa suwnic kat. IS Fri, 15 Mar 2019 11:26:52 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zaproszenie do składania ofert - dostawa tonerów szczelinowych. Thu, 14 Mar 2019 12:30:33 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Kurs operatora suwnic kat. II S" Mon, 11 Mar 2019 12:26:08 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Kurs operatora suwnic kat. II S" Fri, 01 Mar 2019 13:56:32 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - zakup tonerów do urządzeń drukujących. Wed, 27 Feb 2019 10:40:15 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Spawacz MIG - MAG" Wed, 13 Feb 2019 13:53:00 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-1 ... Zapytanie ofertowe- szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej w zakresie "Kierowca wózków jezdniowych" Wed, 13 Feb 2019 13:32:41 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - dostawa energii elektrycznej Wed, 05 Dec 2018 14:44:56 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Zakup sprzętu komuterowego Thu, 15 Nov 2018 09:45:27 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ...