Wiadomości http://bip.pup-radomsko.pl pl-PL Zaproszenie do składania ofert - Dostawa tonerów, Fri, 11 Sep 2020 12:00:15 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Wydzielenie dwóch pomieszczeń z sali głównej PUP w Radomsku. Wed, 09 Sep 2020 12:11:15 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Wydzielenie dwóch pomieszczeń z sali głównej PUP w Radomsku Wed, 09 Sep 2020 12:06:25 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. "Prawo jazdy kat. C, C+E" Mon, 31 Aug 2020 13:16:49 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. "Prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną Wed, 19 Aug 2020 13:57:31 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu czystości w budynku PUP w Radomsku Mon, 10 Aug 2020 11:09:20 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe dla 1 osoby bezrobotnej pod nazwą ,,Operator koparkoładowarki - klasa III wszystkie typy Thu, 30 Jul 2020 15:05:54 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe dla 1 osoby bezrobotnej pn. "kierowca wózków jezdniowych" Mon, 20 Jul 2020 13:13:12 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Zakup wznowienia licencji oprogramowania antywirusowego. Tue, 07 Jul 2020 14:19:29 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe dla 1 osoby bezrobotnej - Coach/Mentor/Konsultant Kryzysowy Tue, 09 Jun 2020 11:52:02 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe-szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn. "Prawo jazdy kat. C,C+E wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną do prawa jazdy kat. C, C+E Fri, 29 May 2020 08:53:39 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Dostawa tonerów Thu, 30 Apr 2020 11:19:27 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż regałów przesuwnych i stacjonarnych w pomieszczeniach archiwalnych Fri, 17 Apr 2020 12:22:39 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Wydzielenie dwóch pomieszczeń Thu, 12 Mar 2020 11:36:48 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Operator koparki jednonaczyniowej kl. III do 25 ton" Fri, 21 Feb 2020 14:47:20 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Plan zamówień publicznych na rok 2020 Fri, 03 Jan 2020 07:43:46 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-26 ... Zapytanie ofertowe - dostawa mebli biurowych do PUP w Radomsku Mon, 16 Dec 2019 14:33:17 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - zakup laptopów i skanerów. Wed, 04 Dec 2019 12:47:57 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - dostawa mebli biurowych do PUP w Radomsku Thu, 21 Nov 2019 10:42:14 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe-szkolenie "Sekretarka/Asystent biura" dla 1 osoby niepełnosprawnej poszukującej pracy niepozostającej w zatrudnieniu Thu, 14 Nov 2019 12:25:04 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe Wykonanie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu szkolenia zamkniętego dla pracowników PUP w Radomsku. Mon, 28 Oct 2019 15:06:54 +0100 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - produkcja materiałów promocyjnych. Wed, 16 Oct 2019 13:31:34 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej pn."Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv Fri, 11 Oct 2019 09:38:27 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ... Zapytanie ofertowe - Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż regałów przesuwnych i stacjonarnych w pomieszczeniach archiwalnych Mon, 07 Oct 2019 14:55:37 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19          Wykonawcy                                                - wszyscy-     SYGNATURA : OAK/231/2/EW/2019                                                 Radomsko...... Zapytanie ofertowe - szkolenie dla 1 osoby bezrobotnej "Prawo jazdy kat. C" Tue, 01 Oct 2019 08:37:43 +0200 http://bip.pup-radomsko.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-19 ...